duranersufabrika

Su Şartlandırma Kimyasalları

1990 yılında kurulan su kimyasalları departmanımız, 1998 yılında yeniden yapılanma sürecine girmiş ve dünya lideri firma olan, CIBA ile organize olarak çok güçlü bir şekilde sektörel pazarda hizmet vermeye başlamıştır. 2016 yılında ise su kimyasalları pazarında dünyanın güçlü firmalarından SUEZ ile organize olarak pazardaki güçlü yapısını daha da kuvvetlendirmiştir. Şirketimiz bünyesinde spektrofotometrik analiz de yapılabilen su analiz laboratuvarı bulunmaktadır. Duraner Su kimyasalları AŞ. şirketimizin ana hedefi tüm sektörler bazında buhar kazanları, soğutma kuleleri, klimalar, atık su arıtma ve içme-şebeke sularının kimyasal yollar ile kireç ve korozyona karşı mücadelesini, yüzme ve süs havuzlarının dezenfeksiyon ve temizliğini kapsamaktadır.
duranersulabaratuvar

Havuz Kimyasalları

Havuz kimyasalları konusunda ,VARICELLA markasıyla ve kendi ‘know-how’u ile üretim yapan şirketimiz rutin kontroller ile servis vermiş olduğu havuzlarda hijyen anlamında en iyi şartları sağlamaktadır. Firmamız ,havuzların yapıları, yoğunluğu ve bölgesel durumuna göre özel şartlandırma reçeteleri sunarak, sanitasyonu destekleyici yönde hareket etmektedir.

duranersulabaratuvar

Endüstriyel Temizlik Kimyasalları

Endüstriyel temizlik kimyasalları departmanımız 1990 yılında firmamızın kimya alanındaki bilgi birikimini bu alanda da kullanma isteği sonucu kurulmuştur. 2000 yılından itibaren Duraner Su Kimyasalları AŞ. kendi üretimini yaparak, DURANER, ALPORHAND, ALPY markalarını oluşturmuş, tüm ürünleri için sağlık bakanlığı bildirgelerini beyan ederek, Bursa dışında birçok bölgede de yapılanma çalışmalarını başlatmıştır.
Müşteri portföyünde oteller, çamaşırhaneler, restoranlar, iş hanları, plazalar, okullar, hastaneler ve temizlik malzemeleri ihtiyacı olan her türlü alan vardır.